Bodovanje

Ime
Klub
P1
P2
P3
P4
P5
P6
Uk.
Rang
LeonardaVaraždin 118115100261010711
NolaVaraždin 118115100251010702
FloraVaraždin 118115100241010693
ElenaVaraždin 118115100231010684
PaulaSisak1510028010635
NinaDubrovnik1510027100626
HrvojeVaraždin1510025100607
NeraVaraždin 11811510025100608
GašparLudbreg151053000609
NikaZagreb Medvedgrad15100250106010
AnaSisak15100240105911
HelenaVaraždin15100241005912
LucijaSisak15100240105912
TiaVaraždin 118115100241005913
AnjaVaraždin 118115002410105913
ErikaSlavonski Brod15100241005914
ElenaSlavonski Brod15100241005914
PetraVaraždin15100231005815
IvanaPrelog01002810105816
LukasPrelog15100221005717
ReneSisak15100220105718
EditaVaraždin-Jug01002610105619
IvaTrakošćan 1510526005620
IvorVaraždin-Jug01002410105421
IvanVaraždin 118101002410105422
AndroHvar1510029005423
FilipZagreb Sesvete1510524005423
KlaraKoprivnica1510524005424
NikaVaraždin-Jug01002410105425
FilipVaraždin01002310105326
SaraSisak1510026005127
IskraZagreb Zrinjevac 1510026005128
LukaZagreb Centar1510026005129
NikšaPrelog0105251005030
VlahoRijeka1510025005031
TeutaZagreb Medvedgrad1510025005032
ChiaraZagreb Sesvete1510519004933
AntonijaHvar1510024004933
ElisabettaZagreb Sesvete1510519004933
RokoZagreb Agram1510024004934
MiaZagreb Medvedgrad0100290104935
DominikSisak0100280104836
CarmenHvar1510023004837
BornaZagreb Zrinjevac 1510023004838
DunjaSisak0100270104739
BarbaraSisak0100260104640
LaraZagreb Zrinjevac 0100260104641
KarloPožega0100261004642
KlaraŠibenik1510021004643
FrankaHvar0100250104544
PaulinaSisak0100240104445
DeaDubrovnik0100241004445
VeronikaSisak0100240104446
HelenaPrelog0100241004447
AnaSlavonski Brod0100231004348
Gabriel KristijanSisak0100230104349
DomagojSisak0100230104349
UnaVaraždin 11810002310104350
KarloŠibenik150028004351
IvanaKrapina010527004252
EnaSlavonski Brod0100211004153
AnaPrelog1500610104154
KatarinaRijeka010028003855
LorenaVinkovci 1937.000270103756
BrunaVelika Gorica010027003756
LucijaRijeka010027003757
FranoRijeka010027003757
VanaZagreb Sesvete010522003757
FilipaVinkovci 1937.010026003658
VitoZagreb Agram010026003659
AnabelZagreb Medvedgrad010026003660
PetraVinkovci 1937.010025003561
IvanHvar010025003562
KuzmaHvar010025003562
LucijaŠibenik010025003563
NikoZagreb Donji Grad010025003564
ElenaZagreb Sljeme010025003565
PatricijaZagreb Medvedgrad000250103566
TonkoHvar010024003467
MarinVelika Gorica010023003368
MatejSisak010022003269
AnamarijaVelika Gorica00028002870
PetarZagreb Medvedgrad00027002771
NikaBjelovar00026002672
FilipSlavonski Brod00023002373
ViktorSlavonski Brod00019001974
IvaTrakošćan 000-00075
Ivan JosipZagreb International000-00076
1 - 88

Opis bodovanja

P1 - Sudjeluje li kandidat prvi put u kratkoročnoj Rotary razmjeni? 15
P3 - Jesu li roditelji voljni, u slučaju potrebe, primiti sudionike hrvatskih kampova? 10
P4 - Je li klub-sponzor sudjelovao u organizaciji jednodnevnih aktivnosti u programima razmjene mladih? 5
P5 - Ocijena motivacijskog pisma 30
P6 - Je li klub-sponzor sudjelovao u organizaciji višednevnih aktivnosti u programima razmjene koje uključuju smještaj i noćenje? 10
P7 - Je li kandidat član Interact, Rotaract ili Rotex kluba? 10