NazivOpremanje Caritasovog doma za djecu bez odgovarajuće roditeljske skrbi u Selskoj cesti u Zagrebu
Razdoblje11.10.2016 - 27.06.2018
VoditeljVladimir Puškarić
CiljDjeca bez odgovarajuće roditeljske skrbi nakon završetka srednje škole, odnosno navršenjem 18 godina moraju napustiti domove za djecu bez odgovarajuće roditeljske skrbi. Caritas Zagrebačke nadbiskupije započeo je projekt izgradnje Kuće za mlade na adresi Selska cesta 165 u kojoj će ta djeca biti smještena. Rotary klub Zagreb Sesvete planira se pridružiti ovom projektu na način da opremi dio ovog doma te djeci omogući razne programe profesionalne orijentacije i razvoja.
GradZagreb
KlubZagreb Sesvete
Iznos donacije31.440,00

Postojeće stanje.
Trenutno je za dom dobivena građevinska dozvola i u postupku je ugovaranje izvedbe doma.