e-Igranjem do osmijeha

Nazive-Igranjem do osmijeha
Razdoblje10.03.2017 - 10.03.2017
VoditeljDarko Rudan
CiljRotary E-klub Hrvatska uspješno je proveo akciju „e-Igranjem do osmijeha“ koja se održala 10. ožujka 2017 simultano u Splitu i Zagrebu, uz veliki odaziv djece i roditelja iz Osnovne škole Nad Lipom (Zagreb) i Centra za autizam (Split), kao i naših prijatelja iz Rotary-a i Rotaracta. Kako to i priliči jednom E-klubu, akciju je bilo moguće pratiti preko live-video prijenosa za naše članove koji borave u inozemstvu. :) Oduševljeni smo zaigranošću djece i radujemo se sto smo im donacijom Nintendo Wii uređaja omogućili malo razbibrige u svakodnevici, ali i vježbanja motorike na jedan vrlo zabavan način. Moramo priznati da su i odrasli jednako tako uživali u igranju! Zahvaljujemo se prvotimcima HNK Hajduk i predsjedniku uprave Ivanu Kos na velikodušnoj donaciji, kao i sponzoru McDonald's!
Korisnik donacijeUčenici i Studenti
GradSplit, Zagreb