NazivIzlet s djecom iz kuće Sv. Franje u Karlovac i posjet slatkovodnom akvariju Aquatika
Razdoblje11.10.2016 - 27.05.2017
VoditeljVladimir Puškarić
CiljČlanovi RC Zagreb Sesvete jednom godišnje sve štićenike kuće Sv. Franje, doma za djecu bez odgovarajuće roditeljske skrbi u Vugrovcu vode na jednodnevni edukativni izlet na razne destinacije u Hrvatskoj. Ovim izletom djeci omogućujemo bolje upoznavanje znamenitosti i ljepota Republike Hrvatske, ali, što je još važnije, djeci pružamo pažnju za kojom čeznu Ovogodišnji izlet u Karlovac uključivao je obilazak povjesne jezgre grada uz pratnju vodiča, razgledavanje starog grada Dubovca i posjet novootvorenom slatkovodnom akvariju Aquatika. U Aquatici smo imali razgledavanje uz stručnog vodiče, speleološko predavanje te razne radionice za djecu raznih dobnih uzrasta. Prije povratka u Zagreb smo uz pomoć prijatelja iz Karlovca organizirali ručak za sve sudionike.
GradSesvete
KlubZagreb Sesvete